Na pewno znasz ten moment, kiedy po niezapomnianej imprezie budzisz się rano z bolącą głową, brakiem energii i obietnicą, że to był już ostatni raz.

Party Smart to mieszanka ziół, która wspiera naturalne właściwości detoksykacyjne wątroby i zapewnia ochronę przed wolnymi rodnikami, utrzymując prawidłowe zdrowie i funkcjonowanie komórek.

Przywróć radość świętowaniu! Party Smart ułatwia poranek po nocy spędzonej na zabawie. Zioła zawarte w Party Smart wspierają funkcje wątroby w trakcie snu, dzięki czemu budzisz się z uśmiechem, komfortem i energią kolejnego dnia.

Sold out

Wejdź w tryb Party Smart!

W przeciwieństwie do innych produktów, unikalne połączenie ziołowych składników zawartych w Party Smart pomaga w utrzymywaniu prawidłowych funkcji wątroby. Przyczynia się do odzyskania dobrego samopoczucia, zarówno fizycznego jak i psychicznego.

Cykoria podróżnik

Cykoria jest tradycyjnym ziołem wspomagającym wątrobę i wspiera ją w przypadku spożycia alkoholu, przyspiesza metabolizm i detoksykację.

Brodziuszka wiechowata

znane w Ajurwedzie jako "Król Goryczy" działa odtruwająco, wspiera zdrową wątrobę i drogi moczowe.

Winorośl właściwa

zawiera przeciwutleniacze, które zmniejszają uszkodzenia powodowane przez wolne rodniki i wspiera zdrowe funkcjonowanie wątroby i nerek, pomagając w usuwaniu toksyn alkoholowych.

Liściokwiat garbnikowy (Amla)

Amla, część słynnego ajurwedyjskiego trio o nazwie Triphala, wspiera trawienie, które jest najważniejszym procesem oczyszczania organizmu.

Przekonaj się, jak będzie wyglądać Twój poranek