Przesłanie przewodniczącego

Himalaya Wellness Company była wizją skromnego i oddanego człowieka. Jego pasja pomagania ludziom w odkrywaniu zdrowia poprzez dobrodziejstwa Ayurvedy była samą duszą jego istnienia. Mam wielkie szczęście, że miałem go za ojca i uważam, że moją życiową misją jest pielęgnowanie jego "dziecka", aby umożliwić nam dotarcie do ludzi na całym świecie.

Podróż Himalajów rozpoczęła się w 1930 r. z zastawionymi przez matkę bransoletami. Ciekawski umysł młodego człowieka zastanawiał się nad zaprezentowaniem medycyny ziołowej w nowoczesnej formie. Dni spędzał jeżdżąc na rowerze po lasach Birmy i poznając zioła miejscowych uzdrowicieli. Uważał, że należy naukowo udowodnić, że leki ziołowe działają.

To skłoniło go do zbadania możliwości zrobienia ziołowej tabletki. To był skromny fundament innowacyjności Himalajów. Dziś Himalaje rozwinęły się jako godna zaufania firma, która jest powszechnie polecana przez lekarzy na całym świecie.

Himalaya Global Holdings Ltd. jest spółką matką Himalaya Wellness Latvia SIA na całym świecie. Spółki zależne w całości należące do firmy, w różnych rejonach geograficznych, są prowadzone przez niezależnych specjalistów.

Naszą wizją jest uczynienie z Himalajów nazwy domowej, godnej zaufania marki head-to-heel dostarczającej naukowo potwierdzone rozwiązania ziołowe dla całej rodziny. Rzeczywiście, marka Himalaya znacznie zwiększyła swoją rozpoznawalność na kilku ważnych rynkach na całym świecie.

Nasze przywiązanie do naszych podstawowych wartości pozostaje silne. Będziemy nadal prowadzić naszą działalność z zachowaniem najwyższych standardów etycznych. Będziemy uczciwi i wierni prawdzie we wszystkich naszych działaniach. Każda osoba, która zetknie się z Himalajami, musi być zachwycona swoim doświadczeniem. Nic mniejszego nie jest dopuszczalne.

Z waszą pomocą i wsparciem, jestem przekonany, że Himalaje będą nadal tworzyć historię. Dziękuję za bycie częścią tej niesamowitej podróży.

Signature of Meraj Manal - Chairman, Himalaya Global Holdings Ltd

Meraj Manal
Prezes
Himalaya Global Holdings Ltd.